אלו הפוסטים שנכתבו לנושא אוקטובר: "הצגת המדיום לאנשים חדשים":

 סויקה סאן » קבא"ב נושא נובמבר – הצגת המדיום לאנשים חדשים

ספיקר. »  קבא"ב: נובמבר – הצגת המדיום לאנשים חדשים

☆☆☆

הנושא החודשי לחודש דצמבר הוא: "התחביב עוד 5\10\20 שנים".עתיד

איך אתם מדמיינים את התחביב עוד X שנים – תבחרו את מספר השנים שנראה לכם, יכול להיות חמש שנים אחרי שתסיימו אוניברסיטה, עשר שנים כשפרקי אנימה יצאו בתלת מימד ויתפסו 10 גיגה, או עוד 20 שנים כשנגור כבר על מאדים ולכל אחד ואחת מאיתנו תהיה חללית :).
אתם יכולים לגשת לזה מהכיוון של איפה אתם רואים את עצמכם באותה נקודה בזמן מבחינת התחביב לאנימה – האם תעקבו אחרי סדרות שהן יצאו או שבין הלימודים והחיים האמיתיים תעברו לצפות לפי המלצות? האם תנסו להכניס את בן\בת הזוג שלכם לעניין? ואולי אפילו את הילדים שלכם? האם אנימה תקח אחוז נכבד מהזמן שלכם?
או מהכיוון של איפה אתם רואים את תעשיית האנימה בנקודת זמן הזו- האם עוד תהיה תעשיית אנימה בכלל? האם היא תעבוד באותה צורה? האם עוד תהיה הפרדה בין דברים שיוצאים ביפן לשאר העולם? האם פרקים יצאו בכל העולם באותו הזמן בתרגום לכל השפות?
או אם אתם מעדיפים אתם יכולים ללכת באמצע ולנסות להתייחס לקהילת האנימה בישראל – האם היא תגדל? תקטן? תעלם? האם עוד יהיו כנסים? האם הם עדיין יהיו האירוע הכי גדול שהקהילה מרימה? או שאולי נראה לכם שהפוקוס יעבוד לאירוע אחר? אם כן איזה אירועים או פרויקטים אתם מדמיינים לעצמכם? ואיפה הקהילה תתנהל בכלל? בפורומים? פייסבוק? בלוגים? או משהו אחר לגמרי?

כתבו בבלוג שלכם על הנושא!

כמובן שאין צורך שתגבילו את עצמכם לדוגמאות הכתובות כאן. אתם יותר ממוזמנים לקחת את הנושא הזה לאיזה כיוון שאתם רוצים. הבקשה היחידה היא שתשתדלו לסיים לכתוב את הפוסט שלכם עד ה-2 לינואר 2014, בתאריך זה נציג את הנושא החודשי לחודש ינואר.

כולם מוזמנים לכתוב. אם כתבתם פוסט לנושא החודשי אנא השאירו לנו תגובה בפוסט הזה או שלחו לנו מיילmailto  כדי שנוכל להוסיף קישור אליו כאן בפוסט החודשי. נשמח לשמוע מכמה שיותר בלוגרים וקוראים!

וגם נשמח לשמוע פידבקים, לענות על השאלות ולקבל הצעות לנושאים שאתם חושבים שיתאימו לפרויקט! גם זאת בתגובה או במייל בבקשה.

כתיבה וקריאה מהנה!

———