שלום לכולם,
הגענו לנושא השישי של הקבא"ב וזה הזמן לעשות קצת חושבים עתיד הפרויקט.
ההיענות לכתיבה ודיון על נושאי הקבא"ב נמוכה, הרעיונות לנושאים מתחילים להיגמר ואנו לא יודעים אם אכן עוקבים אחר הפרויקט. מה דעתכם על הפרויקט? על אילו נושאים הייתם רוצים לקרוא? האם שווה להשאיר את הפרויקט בחיים?
הפרויקט קם במטרה לנסות ולשלהב את קהילת האנימה והמנגה הישראלית, לנסות לעורר דיונים על התחום ולספק מסגרת ופלטפורמה נוחה לאנשים שונים לפרסם את מחשבותיהם בנושאים שונים הקשורים למדיום. אך הפרויקט עצמו לא יכול להפיק כלום ללא עזרתכם. שתפו אותנו במחשבותיכם לגביו כדי שנדע איך להמשיך.

אלו הפוסטים שנכתבו לנושא ינואר: "קונספטים מוזרים שהצליחו":

 סויקה סאן » קבא"ב נושא ינואר – קונספטים מוזרים שהצליחו

☆☆☆

קונפיוטה

הנושא החודשי לחודש פברואר הוא: "הקהילה הישראלית".

מעצם זה שאתם קוראים כאן, אתם כנראה מהווים חלק כלשהו מהקהילה הישראלית. שתפו אותנו במחשבותיכם על כל מני נושאים הקשורים לקהילה הישראלית:
על כנסים ואירועים, אילו דברים הייתם רוצים לראות ובמה הייתם רוצים להשתתף? קראוקה? אירועי תוכן? פאנלים? קוספליי? מפגשי חברים?
על הקהילה ברשת, איפה אתם גולשים? פייסבוק? פורומים? בלוגים? צ'אט? אתם חברים בתת קהילה קטנה יותר? האם אתם מרוצים ויש לכם עם מי לדבר על הדברים שאתם אוהבים או שלא?
על קידום הקהילה בארץ, האם יש לכם רעיונות כלשהם לקידום הקהילה (באינטרנט או לא)?

כתבו בבלוג שלכם על הנושא!

כמובן שאין צורך שתגבילו את עצמכם לדוגמאות הכתובות כאן. אתם יותר ממוזמנים לקחת את הנושא הזה לאיזה כיוון שאתם רוצים. הבקשה היחידה היא שתשתדלו לסיים לכתוב את הפוסט שלכם עד ה-2 למרץ 2014, בתאריך זה נציג את הנושא החודשי לחודש מרץ.

כולם מוזמנים לכתוב. אם כתבתם פוסט לנושא החודשי אנא השאירו לנו תגובה בפוסט הזה או שלחו לנו מיילmailto  כדי שנוכל להוסיף קישור אליו כאן בפוסט החודשי. נשמח לשמוע מכמה שיותר בלוגרים וקוראים!

וגם נשמח מאוד לשמוע פידבקים, לענות על השאלות ולקבל הצעות לנושאים שאתם חושבים שיתאימו לפרויקט! גם זאת בתגובה או במייל בבקשה.

כתיבה וקריאה מהנה!

———

 ספיקר » קבא"ב נושא שישי – "הקהילה הישראלית"
מוגיטבה ויסה-קון מדברים על אנימה ומנגה » הארוקון 2014 ועל הקהילה הישראלית – כמה קיטורים על הקיטורים
סויקה סאן » קבא"ב נושא פברואר – הקהילה הישראלית וכנס ההארוקון